Megoldott

Kidőlt fa romja (XII.)

Még a nyáron szakadt le egy hatalmas faág és annak lombja a fogaskerekű töltése mentén, az 59-es villamos lenti fordulójánál. A hulladékot azóta se vitte el a terület karbantartásáért felelős szerv. Jó lenne még a tél előtt rendet tenni a rézsűt, melynek környezete egyébként is évek óta a senkiföldjére hasonlít.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ígért kép. Probléma megoldva :)
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Közös bejelentésünk nyomán tegnap elszállították végre a fahulladékot. Képet később hozok!
    kösz és üdv
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére