Válaszra vár

Eltörték

A parkolóhely iránti csillapíthatatlan vágynak úgy látszik a forgalom csökkentési törekvések nem állhatnak útjába. Ez a második meggyalázott műtárgy.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Madách Imre út 6

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A bejelentésben látható terület nem a VIII. kerületben található, így társaságunk nem illetékes a probléma megoldásában.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Boldizsár Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére