Megoldott

Ideiglenes megálló

Az Október huszonharmadika utca felújítása idején a buszok a Móricz Zsigmond körtér felé terelve közlekedtek, ezért a körtéren kialakítottak egy ideiglenes megállót. A felújítás már véget ért azonban a megállót még nem bontották el. Kérem az illetékest, ha már nincs tervben a megálló használata, szállítsák el mert kezd szétesni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér M

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Schneider Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, akkor nem voltam elég tájékozott, így lezàrható
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott, mivel a pótlás megszűnt már, újra TAXI állomás van itt.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez most lett kialakítva, mivel a 19-es pótlóbusz itt szállítja le az utasokat...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Schneider Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére