Megoldott

A járda csak limbó-üzemmódban járható

Anonim Járókelő

A buszmegállónál a fa lombja teljes szélességében belóg a járdára, nem igazán lehet már rendesen közlekedni tőle gyalogosan.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Ady Endre u. 80
A járda csak limbó-üzemmódban járható bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    A bejelentés 1 éven túli, és nem érkezett visszajelzés, így a Google utcakép alapján megoldottra állítjuk, mert látszólag megoldódott a probléma.
    Ha ez nem így van, és a probléma továbbra is fen...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés tárgyát.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyesbítve: limbó-üzemmódban
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhanyagolt zöldövezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Vízisport utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Táblára rálógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Múzeum körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére