Megoldott

Lesz ezekben valami?

Üresek a balkonládák. Lesz bennük növény? Van vele terv?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Páfrány út 1a

Hozzászólások

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész is!:)
  • Szűcs Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A Kelemen László utcánál, a virágokat kilopkodták a ládákból. Hiába a jó szándék, valószínűsíthető, hogy a nyári virágokra is ez vár.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentők!

    A tavaszi virágok elvirágoztak így a kerület egész területén folyamatosan kerülnek ki a nyári virágok. Kérem legyen türelemmel ide is eljutnak a parkfenntartók.

    Kérdésére tehát...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Forgalmat akadályozó sövénysor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ürömi utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Veszélyesen megdőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tárkony utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére