Megoldatlan

Folyóka károsodott díszburkolat megsüllyedt

Folyóka károsodott díszburkolat megsüllyedt

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Hársfa u. 50

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt útburkolat ( macskakő, kockakő)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Csányi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Süllyed útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Kazinczy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Osvát utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére