Megoldatlan

Kitakart tábla

Anonim Járókelő

A képen csatolt fotó nem a jelen állapot, hanem a Google utcakép. Valójában a jobb oldali táblát teljesen eltakarja a lombozat. Erre kevésbé ismerősnek azért segítene, ha időben látná melyik sáv visz a Árpád-hídra.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pacsirtamező u. 69

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Légyszíves zárjátok le. Nem járok arra jó ideje és így nem tudom történt-e bármi előrelépés.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Gazos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lépcsőre rálógó ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Serfőző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére