Válaszra vár

Hiányzó fák az Öv utcában

Anonim Járókelő

A locsolónyílás több helyen megvan, a fák nincsenek.
Kérnénk pótolni!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Öv u. 175

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Belógó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Török Vazul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fák a Puskás stadionnál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Kiszáradt facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére