Megoldott

Kereszteződés

Anonim Járókelő

Nem lehet látni ha jönn az autó lehetne valami villogó lámpa vagy tükör

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 5

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentett helyen lévő kereszteződés az érvényben lévő KRESZ szabályai szerint nem balesetveszélyes.

    Üdvözlettel:
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lehet làtni az autót balesetveszélyes
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Átmenő forgalom lassítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bocskai István utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Fekvő rendőr igénylés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Várallyay Linda
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kecskefűz utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Áramütés veszélye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére