Megoldott

Lesüllyedt fedlap

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen az útba épített fedlap besüllyedt az útba, így jelenleg nincs síkban az úttesttel, kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében.
Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a fedlapot!

Pontos helyszín:
47.58162663398491, 19.03831429085484

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pusztakúti út 36

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kicserélték és szintbe
    emelték a megadott helyszínen található fedlapot.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    --------
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Őrlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló csatornafedél a Budenzen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Budenz út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kiskorona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére