Megoldott

Az egész Germanus Gyula park (1023 Budapest) egy trágyadomb

Anonim Járókelő

Felháborító állapotok uralkodnak az egész park területén! A füvet nem nyírják, olyan szinten, hogy nem tudom levinni a kutyámat. Amikor utoljára lent voltam vele 3 kullancsot találtunk benne. 25 éve élek a 2. kerületben mindig ide járok sétálni, illetve kutyát sétáltatni. Semmi nem történt azóta, hogy ültettek 3 fát. Nincs közvilágítás, a járdának nevezett valami teljesen balestveszélyes, (fel van fagyva és szét törve már több mint 25 éve) a padok háromnegyede hiányzik nem beszélve arról hogy az összes hajléktalanok ott tanyáznak illetve ott végzik el a dolgukat, konkrétan már a kutyámat nem viszem oda, hogy nehogy elkapjon valamit az ürüléktől, illetve a rengeteg szeméttől. Nem lehetne legalább, hogy néha igazoltassanak erre felé???

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja 2

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Mind a fővárosi területeken (Germanus Gyula és Elvis Presly park), mind a kerületi önkormányzat kezelésében lévő Üstökös utcai játszótéren folyamatos és rendszeres a zöldter
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Viktor!
    Egyetértek. Sajnos a "Vezetés" ellen nem sok mindent tehetek. És nem is szeretnék belemenni. De megteszem, amit lehet.
    Legalább itt jelentem! Hogy nyoma legyen.
    Ezúton is köszönöm a Ja...
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A város vezetése folyamatosan ismételgeti «zöld». De valójában elhanyagolt parkok, kiszáradt fák, nyíratlan pázsit és nyíratlan bokrok szerte a városban.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Torott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Timea
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elpusztult fák a Széll Kálmán téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére