Megerősítésre vár

Kiparkolt zöldterület és zöldhulladék

Márciusban jeleztem a szabálytalan parkolást és annak következményeit, de az ügyben előrelépés nem történt. Ennek eredményeképpen a kiparkolt zöldterületek felülete tovább nőtt és most már az aszfaltburkolatot is tönkretették. A rengeteg zöldhulladékot sem szedték össze.

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/116109/gondozatlan-terulet

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kőhegyi út 39

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kutyás élménypark

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Széna tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Autógumi a kuruclesi játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budenz út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Fasor nem megfelelő védelme

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Sodrás utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére