Megoldott

Növényzet

Zsigmond térnél a Darázs utcából felvezető lépcsőnél kaszálás és növények visszavágása szükséges ahhoz,hogy élhetőbb legyen a közlekesés a játszótérhez és a sportpálýához.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Darázs u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszanyírásra került a növényzet
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A szükséges munkát megrendeltük.

    Üdvözlettel.
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kutyás élménypark

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Széna tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Autógumi a kuruclesi játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budenz út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Fasor nem megfelelő védelme

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Sodrás utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére