Megerősítésre vár

Meddőhányó utca kátyú

Tisztelt Illetékesek!

Soroksáron, a Meddőhányó utca és a szennyvíztelepi bekötőút sarkán hatalmas kátyúk keserítik az autósok életét. A forgalom miatt kényszerűségből vagy esős idő esetén, amikor a kátyúk nem látszanak a kátyúkba hajtva károsodhatnak a járművek, nem beszélve a kialakuló balesetveszélyes szituációkról.
A kátyúk már többször voltak javítva, de csak hideg aszfalttal, ami rövid idő alatt eltűnik a kátyúkból.
Kérném a Soroksári Önkormányzatot értesíteni, mivel kerületi fenntartású útról van szó.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Meddőhányó u. 1

Hozzászólások

  • Zöld Zotya visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma átmenetileg megoldódott, homokszerű anyagot tömörítettek a kátyúkba, nem pedig aszfaltot......
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús földút

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült útburkolat és szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Pázsitos sétány (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére