Megoldásra vár

Fatuskók

A Tátra utca 12. előtt van két fatuskó.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Tátra u. 12

Hozzászólások

  • Egy budapesti lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott van.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelet Németh Zs.!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Tátra u. 12. szám előtt már csak egy tuskó található. Ennek a kimarása csak burkolatbontással valósítható meg, melynek megvalósítására az idei évben
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is megoldásra vár.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelet Németh Zs.!

    Köszönjük megkeresését.
    Bejelentése nyomán a Tátra u. 12. számot nyilvántartásunkba vettünk, helyszíni szemlénk alapján a jelzett tuskók kimarását előjegyeztük.
    Tájékoztatjuk,
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beteg, öreg diófa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Mikszáth utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fatuskó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Pozsony utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére