Megerősítésre vár

Törött korlát

A Branyiszkó utat a Lepke közzel összekötő lépcsősor tetején levő korlát eltörött.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Branyiszkó út 27

Hozzászólások

  • Györkő Tímea visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Felvettük a javítási listára.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Györkő Tímea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Itt maradt egy tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sopp Csilla
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fényes Elek utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közlekedési lámpa nem látható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kossuth Lajos utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére