Megoldott

Nem működő utcai lámpák

Két köztéri lámpa nem működik a 1105 Bp. Kápolna u. 23.épület mellett az utca felőli oldalon, kérjük javítását a közbiztonság érdekében. Köszönettel, egy helyi lakos

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kápolna u. 23

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma már világít a két lámpa, megoldva, köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pár napja kint volt a közvilágítási szerelő autó, de nem javította meg, csak felkapcsolták a lámpákat. Talán nem vették észre a nem világító lámpákat? Várjuk a javítást.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világító oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére