Megoldott

Balesetveszélyes, dőlt törzsű fa

Budapest, IV. kerület, Káposztásmegyeren, a Farkas-erdő 3/A erdőrészben
félig kidőlt fa áll az ösvény fölött.

Törzsátmérő: 36 cm.

gps koordináták:
47.591336, 19.110938

Probléma helyszíne
H4R6+J8 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Pilisi Parkerdő válasza alapján:
    Amennyiben a sétautakon történő biztonságos közlekedést veszélyezteti a probléma, úgy kollégáink intézkedni fognak. Egyéb esetekben a faanyag holtfaként a területen ma...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "balesetveszélyes, dőlt törzsű fa"-ról "Balesetveszélyes, dőlt törzsű fa"-ra.

  • Pilisi Parkerdőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Amennyiben a sétautakon történő biztonságos közlekedést veszélyezteti a probléma, úgy kollégáink intézkedni fognak. Egyéb esetekben a faanyag holtfaként a területen marad a biodiv...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • Erdőkerülő Farkas bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás egyesületi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidőlt ismertető tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Melinda Szi
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Hét-lyuk zsomboly, 2094 (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére