Megoldott

Félig kidőlt, balesetveszélyes fa

Budapest, IV. kerület, Káposztásmegyeren, a Farkas-erdő 4/I erdőrészben
kiszáradt fa dőlt több szomszédjának, a Farkaserdő út melletti töltés fölött.

Törzsátmérő: 30 cm.

gps koordináták:
47.587322, 19.111305

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Kordován tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Pilisi Parkerdő válasza alapján:
    Amennyiben a sétautakon történő biztonságos közlekedést veszélyezteti a probléma, úgy kollégáink intézkedni fognak. Egyéb esetekben a faanyag holtfaként a területen ma...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "félig kidőlt, balesetveszélyes fa"-ról "Félig kidőlt, balesetveszélyes fa"-ra.

  • Pilisi Parkerdőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Amennyiben a sétautakon történő biztonságos közlekedést veszélyezteti a probléma, úgy kollégáink intézkedni fognak. Egyéb esetekben a faanyag holtfaként a területen marad a biodiv...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • Erdőkerülő Farkas bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Guckler K.kilátó padlódeszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Hármashatárhegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Rendezetlen kert

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Beatrix L
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére