Megoldott

Balesetveszélyes, félig kidőlt fa

Budapest, IV. kerület, Káposztásmegyeren, a Farkas-erdő 4/I erdőrészben
kiszáradt fa dőlt a szomszédjának, az ösvény fölött.
A törzsön lévő jelölést a Pilisi Parkerdő munkatársai 2022 augusztusában festették fel
(tervezett ritkítás).

Törzsátmérő: 18 cm.

gps koordináták:
47.585093, 19.106225

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Dunakeszi utca

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Guckler K.kilátó padlódeszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Hármashatárhegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt akácfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére