Válaszra vár

Gondozatlan bozótos, fatörzs, faágak és szemét

A Csömöri út és Cinkotai út kereszteződésénél, a Bosnyák tér felé haladó oldalon, ahol a felüljáró véget ér, van egy széles zöld terület a Csömöri út és a felüljáró között. Ezen a részen, különösen a 128 b és 130 számok előtt, borzasztó gondozatlan a régen talán bokros, vagy fás terület. Sok kivágott, lehullott faág, kitört fatörzs, kidobott fenyőfa, és szemét is megtalálható.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csömöri út 128a

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Gondozatlan bozótos rész,kivágott,kidőlt fatörzs, faágak plusz szemét"-ról "Gondozatlan bozótos, fatörzs, faágak és szemét"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kassai tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére