Megoldott

Kátyús út, megsüllyedt úttest

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő,

Helyszín: Budapest, XVII.kerület Pesti út 28-30 közötti útszakasz, valamint a Pesti út és Cinkotai út találkozása (lakóövezeti rész, a lakóépületek mögött)

Januári bejelentésemre az önkormányzat nem válaszolt, hogy ez a szakasz kihez tartozik. A főút azon szakasza, melyen a közösségi közlekedés járművei is járnak tudom, hogy a KÖZÚT Zrt. kezelésébe tartozik.

Sajnos a lakóövezeti részen, ahol fekvőrendőrök is tarkítják a szakaszt rengetek kátyú keletkezett az elmúlt években, valamint az esővíz összefolyóknál megsüllyedt az úttest.

Segítségüket kérem a megoldásban, hátha Önöknek több szerencséjük lesz.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 20

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az út javítása megtörtént.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre sz önkormányzat válasza alapján előjegyzésben van a kivitelezés.A változás annyi, hogy a kátyuk nőnek és szaporodnak. Üdv
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett szakasz helyreállítását előjegyzésbe vettük. A kivitelezésig kérjük szíves türelmüket.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú ami veszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Hajnalka
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kis utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út - Martinovics utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Martinovics utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Helikopter lakópark kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Wéber Károly utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére