Megoldott

kidöntött tábla az erdőben

Anonim Járókelő

A Farkas-erdőben a szalonnasütő helyhez közel kidöntöttek egy táblát.
Kérjük szíveskedjenek a táblát helyreállítani.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Farkaserdő u. 9

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pilisi Parkerdőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzést, a problémát elhárítottuk.

    Üdvözlettel:

    Pilisi Parkerdő
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás egyesületi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidőlt ismertető tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Melinda Szi
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Hét-lyuk zsomboly, 2094 (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére