Megoldott

Óriási kátyú a Közdűlő úton

Óriási kátyú a Közdűlő úton

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Tövishát u. 210

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva,
    kár hogy az innen 3m-re lévő másik bejelentést (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/116126/aszfalt-helyreallitas-miatt-felturt-zoldfelulet), nem oldották meg egy füst alatt.
  • Ügy Intéző elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    mély kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Brigád utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Több mély kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Wlassics Gyula utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú és víz elvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Pestszentimre felső vasútállomás (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére