Megoldatlan

Sziklatömbök foglalják a közterületet

Anonim Járókelő

Szikladarabok vannak a járda mellé lerakva.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 513. u. 10

Hozzászólások

  • Regőczi Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy parkban miért ne lehetne városképi szempontból szikla? Némileg italos állapotban átestél rajta, vagy miért zavar?
    A Google fotód egyébként nem jó, a 2012-esen is ott vannak. https://goo.gl/maps/m...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján: "Az érintett terület magántulajdon és nem közterület, ennél fogva feltételezhetően a sziklák is magántulajdon részét képező tárgyak.
    Nem képeznek forgalomtechnikai akadál...
  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Zavar, hogy nem lehet a szikláktól a zöldre parkolni? :-o
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    De van!
    https://net.jogtar.hu/rendelet?docid=A1900019.17R&dbnum=525&council=xvii-kerulet

    Nem igaz, hogy a Tescoé a terület, mert a járda melletti részen futnak a föld alatt a közművezetékek.
  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Milyen városkép??? Olyan itt nincs.

    Amúgy meg a terület tulajdonosa a TESCO Globál Áruházak Zrt.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem értek egyet. Nézd meg a 2019-es utcaképet! Azon még látható a Tesco kerítése és a parkoló bejárati kapujának a két szárnya is nyitott állapotban. A kapu vonalán túl már közterület van. Az önkormán...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amúgy a Tesco területén vannak.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ezzel semmi baj nincs.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt neked!
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy jó döntés!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Na és a városkép az smafu?
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az érintett terület magántulajdon és nem közterület, ennél fogva feltételezhetően a sziklák is magántulajdon részét képező tárgyak.
    Nem képeznek forgalomtechnikai akadályt és nem...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már legalább 11 éve ott pihennek, ideje eltávolítani őket. Intézkedésre van szükség.
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem sok vizet zavarnak.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiànyzó és kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére