Megoldott

Kutyafuttató kapu

A kutya futtató kapu nem jól záródik

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 38

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kapu zárszerkezete javításra került.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Bálint Baráz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Megszaporodott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lógó ág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére