Megoldatlan

Kisebb kráter, megsüllyedt útfelület

FRISSÍTÉS 2023.11.30.

A bejelentő hozzászólása: "nem történt semmi"

------

Kérem az út javítását.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kerényi Frigyes köz 3

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Pénz hiány miatt nem oldható meg egy éven belül a bejelentéshez képest (2023. február)
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin/Bejelentő!

    Nyomvonal süllyedés. Látszik a képen is, hogy volt már javítva. A probléma csak annyi, hogy süllyed továbbra is, a területen nem csak itt, hanem több helyszínen is. Ez a sü
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem az út javítását."-ról "FRISSÍTÉS 2023.11.30. A bejelentő hozzászólása: "nem történt semmi" ------ Kérem az út javítását."-ra.

  • Sugár Botond hozzászólt a bejelentéshez.

    nem történt semmi
  • Sugár Botond visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sugár Botond hozzászólt a bejelentéshez.

    nem lett javítva
  • Sugár Botond visszajelzésére vár.

  • Sugár Botond hozzászólt a bejelentéshez.

    Elég hosszú lehet a javítási lista mert továbbra sem történt változás
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sugár Botond hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sem történt meg a javítás
  • Sugár Botond visszajelzésére vár.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Műszaki osztály válasza:
    Felvettük a javítási listára.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Sugár Botond bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Síp utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Útburkolat minőség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Veres Tibor
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Jegesmedve utca (II. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zs L
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Gyergyó utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére