Megoldatlan

Kátyú

Határőr út egyes szakaszokon balkáni állapotú. Sajnos nem tudtam lefotózni kocsiból mert kátyút kerülgettem :(

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járó Kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És ez sem:
  • Járó Kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez sem:
  • Járó Kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a szakasz nem rossz:
  • Zoltán K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamit kókányoltak, de nem az igazi
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták azóta?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Zoltán K. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére