Megoldatlan

Úttesten elhelyezett nagyméretű virágtartó II.

Frissítés 2023.10.03
Bejelentő visszajelzése
Annyi változás történt, hogy most nagyobb növény van kint valamivel kisebb kaspóval, de ez lényegtelen.
........
Tisztelt Járókelő, II. Kerületi Önkormányzat,
Ugyanezzel a fenti tárggyal január 10-én bejelentett problémára köszönjük gyors reagálásukat!
Ugyanakkor a megoldottként jelzett probléma újból fennáll.
Megjegyezem, hogy "saját hatáskörben" többen és többször feltoltuk már az úttestről ezt a nagyméretű ládát ugyanoda, ahova Önök is, de valaki minden esetben visszateszi az úttestre.
Mai napon készült fotót küldök.
Köszönöm intézkedésüket!
Megelőző bejelentés:
JAROKELO-BUDAPEST-00114975

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Endrődi Sándor u. 54

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Járókelő, II. Kerületi Önkormányzat, Ugyanezzel a fenti tárggyal január 10-én bejelentett problémára köszönjük gyors reagálásukat! Ugyanakkor a megoldottként jelzett probléma újból fennáll. Megjegyezem, hogy "saját hatáskörben" többen és többször feltoltuk már az úttestről ezt a nagyméretű ládát ugyano...

  • Járókelő Adminverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentőnk emailes visszajelzése:
    Annyi változás történt, hogy most nagyobb növény van kint valamivel kisebb kaspóval, de ez lényegtelen.
    Köszönöm, ha bármit tudtok intézni, eddig teljesen negatív a...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk a járdára feltolása - akár a kerület, akár a járókelők csinálják - egy újabb kérdést nyit ki, a gyalogosközlekedést akadályozza.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő / Admin!

    Akkor újra feltesszük....

    Pedig közben:
    A közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény
    232. § (1) Aki közlekedési útvonal, jármű, üzemi berendezés vagy ezek tartozéka megro
    ...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Honvéd utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhalt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldhulladék, gaz és sár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Páfrány út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére