Megoldott

Üres fahely

FRISSÍTÉS 2023.11.23.
Új hozzászólás:

"nem látok fát ma sem a fényképezett helyen."

------------------------

Üres fahely, Alsó Törökvész út 8.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Alsó Törökvész út 8

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Végül a mostani hullámban kikerült a fa
  • Fischer Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Da-daaam!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Még semmi
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Üres fahely, Alsó Törökvész út 8."-ról "FRISSÍTÉS 2023.11.23. Új hozzászólás: "nem látok fát ma sem a fényképezett helyen." ------------------------ Üres fahely, Alsó Törökvész út 8."-ra.

  • Fischer Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    nem látok fát ma sem a fényképezett helyen.
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő és Admin!

    A Magyar Posta nem kívánja visszahelyezni a postaládáját. A közmű helyzet lehetőséget ad az ültetésre, így a tavaszi ültetési időszakban kerül telepítésre a postaláda hel...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő és Admin!

    Az adott helyen korábban postaláda volt.

    https://www.google.hu/maps/@47.5188029,19.0213378,3a,75y,108.29h,92.87t/data=!3m6!1e1!3m4!1st92GqdsEPwyNDJb1pfc6wA!2e0!7i16384!8...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére