Megoldott

Autókra veszélyes kátyú egy csatornafedél körül

Nagy és defekt-okozó kátyú

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalit u. 20

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő / Admin!

    Az úthiba korábban már kijavításra került. Köszönjük a jelzést!

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az úthiba kijavítását megrendeltük a szerződéses partnertől.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Fenyves Bánk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Óriási kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Rézsű utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hideg utca kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Patakhegyi utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére