Megoldott

Kiégett

Tisztelt BDK!
Cirmos stny Akácfa utca kereszteződésben lámpa egyik fele nem világít, kérem javítását, köszönöm!

84 Akácfa St
https://maps.app.goo.gl/oSeaLQw5fm1MFjTP9

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Akácfa u. 84

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Bejelentő jelzése alapján. Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították, köszönöm!
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Újraküldenétek? Köszi!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A törvényben meghatározott 30 naptári napos válaszadási határidőt egy +10 napos türelmi idővel megtoldva a rendszerünk a bejelentésedtől számított 40. napon ismét elküldi az ügyedet az illetékes
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Továbbra sincs közvilágítás a Daru-dombom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    nem működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elsötétült lámpák Újbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagyida köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére