Megoldott

Rossz kapu/ajtó

Nem jó zárodik az ajtó/kapu a kutya futatón az zár rosszul van benne

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 38

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A zár javításra került.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fontos, hogy egy kutyafuttató ajtaja jól záródjék. Tessenek megcsinálni!
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Bálint Baráz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lógó ág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes tölgyfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Algír utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére