Megoldott

Nem működik

Andor u.- Albert u. Sarkánál nem működik a közvilágítás 1 villanyoszlopon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest Fehérvári út 161 Andor utca sarka

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már működik
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kádár Viktor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent Imre Kórház (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít az oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa Újbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagyida köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére