Megoldott

Új oszlopok

A Blaha Lujza téren 2 hete adták át az 5-ös, 7-es buszcsalád megállója körüli területet a forgalomnak, és azóta megvannak már a fix megállóoszlopok. Viszont azok még mindig üresen árválkodnak, mellettük pedig ottvannak a mobil-megállóoszlopok -feleslegesen-
Mikor lesznek ezek a táblácskák átpakolva a fix oszlopokra?

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Leg...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fodor Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Korlát

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére