Válaszra vár

Kátyú a Kolostor utcában

Kb. egy hónapja javították a kátyút a Kolostor út/Kiscelli utcában, a Múzeumot kerülő ív északnyugati pontján, de már teljesen elfogyott belőle az anyag. Remélem garanciális szerződést kötöttek, mert ez a hanyag munka nem érdemel fizetséget!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kiscelli u. 108

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Bond Jane bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Borzasztó állapotú útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Viador utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére