Válaszra vár

reklám egy oszlopon Törökverő út

reklám egy oszlopon Törökverő út

Szabályosan van a reklámtábla elhelyezve ezen az oszlopon?

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112782/nincs-vilagitas-egy-oszlopon-torokvero-ut

Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

2022. november 24. 11:29
Szia!
Kérjük, a reklámtáblával kapcsolatos probléma jelzéséhez és megoldásához írj egy új bejelentést!
Köszönjük a megértésed!
A Járókelő csapatának nevébe

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Törökverő út 5

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budapest Fehérvári út 161 Andor utca sarka (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kőtár u több oszlopon nincs világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére