Válaszra vár

Kátyú

Méretes mély kátyú

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Korsó u. 4

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Molnár László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Besüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Tisza István utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rengeten kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pataki Attila
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Dormánd utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szép méretű kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Jósika utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére