Megoldott

Kidőlt BDK műtárgy

A határoló lécek és a lámpacsonkot (?) védő elem is kidőlt. A felirat szerint BDK tárgyakról van szó.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Aradi u. 16

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, helyreállították.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére