Válaszra vár

Omladozó park

Anonim Járókelő

Nagyon szép a Pünkösdfürdő park növényzete, de... Mi ez a silány kivitelezés? Szétrepedt, felszálkásodott fa bútorok, eszközök, rozsdalét eregető padok, összetört betonfelület. Szomorú.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdői Park

Hozzászólások

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg vannak hibák. A pad már be volt jelentve - https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/110617/rozsdasodnak - Ebben azt jelezték vissza, hogy nem rozsda.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fák visszavágása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Életveszélyes fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére