Megoldott

Utcanév tábla növényzettel takarva

1025 Bp. Törökvész út év Verecke lépcső találkozásánál az utcanév táblát a növényzet takarja. Egyébként sem jó helyen van a tábla, mert merőlegesen a jelölt utcával. Javaslom a tábla áthelyezését a csatolt kép alapján. Így a növényzet sem nőne be elé, és a jelölt utcával párhuzamosan helyezkedne el. (Nem is értem, hogy eleve miért nem oda szerelték fel...)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 95

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát áthelyezték. Köszönöm.
  • Olah Peter visszajelzésére vár.

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos azóta sincs előrelépés az ügyben. Az utcanév tábla továbbra sem látszik ki a növényzet mögül, és nincs áthelyezve sem.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére