Megoldott

Kiégett a lámpa

Kérem cseréljék a fényforrást! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Füst Milán u. 10

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt lámpaoszlop 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett izzó/zúgó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Losonc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére