Megoldott

Nem működő közvilágítás

Nem működött a híd után a közvilágítás.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Budakeszi út 88

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Költő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére