Válaszra vár

Szétálló csőkorlátok

Jelzett helyszínen lévő csőkorlátok össze-vissza állnak.

Kérjük az Illetékest, hogy állítsa vissza az egységes állapotot!

Pontos helyszín:
47.601583291235265, 19.059297616203853

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József u. 11

Hozzászólások

  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt forgalomtechnikai pollerek 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: m n
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eltűnt pollerek pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Suszter Dominik
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére