Hozzászólások

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: HBC - Ister csoport

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több lámpa kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett 2 neon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zemplén utcai villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Malya Bea
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Zemplén Győző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére