Megoldott

Hiányos sporteszköz

Hiányos sporteszköz

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Borsó-Kert

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vass Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták a hiányzó alkatrészt
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Vass Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Folyik a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Korhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére