Megoldatlan

Kivágott fa, bokor és zöldhulladék

A Csömöri úton, A Rákospatak és a Miskolci utca közötti részen , a Lantos Mihály sporttelep oldalában immár kb. másfél hónapja, egy hatalmas méretű zöldhulladék kupac van , láthatólag faágak, bokrok és egyéb zöldhulladék keveréke.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csömöri út 70

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére