Megoldatlan

Sérült fatámaszok

Anonim Járókelő

A Tárogató Úti Színpadnál az egyik fatámasz szétesett, a másik kettétört és kidőlt egy poller.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 29

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fapótlás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kivágott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére