Megoldott

Kopott pad és graffiti

Az Örs vezér téri 31-es buszmegállóban a pad kopott, valamint az üvegen és oszlopokon karcolás, graffiti taláható.

Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő,
    munkatársaink letakarították a várót!

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés helyét "G43P+WJ Budapest, Hungary (47.50479169, 19.13656021, 16)"-ról "Budapest, Örs vezér tere M+H, 1144 Magyarország (47.50470472, 19.13650657, 16)"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs árnyék a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott a lakkozás a padról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szugló utca / Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott a festék a padról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szobránc köz (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére