Megoldatlan

Veszélyes fa

A Százados út 20/D előtt van egy ecetfa, ami már eleve furcsán nőtt, nincs jó súlypontja kilóg az útra, nem lehet tőle parkolni. Most láthatóan megdőlt az úttest, a parkoló kocsik irányába. Ki fog dőlni balesetet okozhat, autókat összetörhet,

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Százados út 20

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    A fa szemmel láthatóan nem gátolja a parkolást. Törzse és vázágai egészségesek. A talajon repedés vagy egyéb jel nem utal arra, hogy a fa dőlésnek indult...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kivágott fa Rákóczi tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Széttört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan gazos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gróf Katalin
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Csobánc utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére